moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję
Patronaty medialne WIW

Wojskowy Instytut Wydawniczy jest wydawcą czasopism „Polska Zbrojna”, „Przegląd Sił Zbrojnych”, „Kwartalnik Bellona” oraz portalu www.polska-zbrojna.pl.

Instytut wspiera ciekawe inicjatywy wojskowe i inne związane z szeroko pojętą obronnością, bezpieczeństwem i kultywowaniem pamięci. Chętnie obejmujemy patronatem medialnym uroczystości, wystawy, koncerty, książki czy filmy.

Zapraszamy do współpracy organizatorów i wydawców.

Przed skierowaniem do Wojskowego Instytutu Wydawniczego wniosku o patronat medialny wydawnictwa WIW, prosimy o zapoznanie się z Regulaminem.

Wzór formularza zgłoszeniowego do pobrania. Wypełniony dokument prosimy przesłać e-mailem (w temacie wiadomości prosimy wpisać: Wniosek o patronat medialny), faksem (+48 261 849 459) albo listownie na adres: Wojskowy Instytut Wydawniczy, Al. Jerozolimskie 97, 00-909 Warszawa.

Kontakt w sprawie patronatów:

Marta Szulc
patronaty@zbrojni.pl
marta.szulc@zbrojni.pl
tel. 261 849 457

* * *

„Polska Zbrojna” to miesięcznik skierowany nie tylko do żołnierzy, lecz także do wszystkich tych, których interesują sprawy polskiej armii, armii innych państw oraz szeroko rozumianej obronności. Czytelnicy znajdą tu materiały dotyczące techniki wojskowej, felietony, wywiady, relacje ze służby żołnierzy w misjach pokojowych i stabilizacyjnych poza granicami kraju oraz porady prawne. Redakcja miesięcznika porusza zarówno tematy interesujące żołnierzy, jak i osoby zainteresowane polityką międzynarodową czy historią wojskowości.

Przegląd Sił Zbrojnych ukazuje się od stycznia 2014 roku jako dwumiesięcznik, w wyniku połączenia kwartalników: „Przegląd Morski”, „Przegląd Sił Powietrznych” i „Przegląd Wojsk Lądowych”. Na łamach Przeglądu poruszana jest tematyka charakterystyczna dla poszczególnych rodzajów sił zbrojnych oraz zagadnienia dotyczące sił zbrojnych na świecie.

„Kwartalnik Bellona” to periodyk, w którym prezentowane są poglądy na szeroko rozumiane bezpieczeństwo narodowe. Na jego łamach przedstawiciele środowisk akademickich oraz eksperci zajmujący się tematyką obronności poruszają problemy dotyczące użycia poszczególnych rodzajów sił zbrojnych w operacjach narodowych oraz sojuszniczych, a także wyjaśniają, że bezpieczeństwo kraju jest domeną nie tylko Wojska Polskiego i resortu obrony narodowej, lecz także innych instytucji państwa. Eksperci kwartalnika prowadzą także rozważania na temat przyszłych środków walki.

Portal internetowy www.polska-zbrojna.pl skierowany jest do internautów zainteresowanych polską armią oraz tematyką obronności. Ten wyjątkowy na polskim rynku medialnym wojskowy serwis informacyjny jest źródłem bieżących wiadomości nie tylko z jednostek rodzajów sił zbrojnych, ale także z misji zagranicznych, w które zaangażowani są polscy żołnierze.

wypełnij formularz on-lineMinisterstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Agencja Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO